Sceny, estrady

Oferujemy montaż zadaszenia scenicznego na każdą okazję począwszy od małego spektaklu a kończywszy na ogromnym koncercie plenerowym. Montujemy konstrukcje aluminiowe w marketach oraz innych budynkach, można na nich zawiesić dekoracje oraz sprzęt audio-wizualny. Możemy postawić konstrukcję na całą scenę oraz na dodatkowe słupy nagłośnieniowe. Całość konstrukcji aluminiowych jest atestowana i zakupiona w firmie AluStage.

Elementy sceny są bardzo estetyczne i odporne na warunki atmosferyczne a montaż i demontaż zajmuje zaledwie kilka godzin. Konstrukcje oraz kratownice do podwieszenia telebimu lub innego sprzętu Audio-Wizualnego też nie stanowią dla nas problemu.

Oferujemy montaż zadaszonych scen o wymiarach

  • 12m x 10m
  • 8m x 6m
  • 6m x 5m

Używamy podestów firmy NivTec które posiadają wszystkie niezbędne atesty. Podesty są opracowane na nowej technologii która pozwala na stosowanie wewnątrz i na zewnątrz. Podest pokryty jest antypośłizgową powierzchnią co dodatkowo zabezpiecza osoby na nim przebywające. Podesty NivTec to produkty szybkiego montażu dzięki którym możemy stworzyć powierzchnię o dowolnym rozmiarze w bardzo krótkim czasie. Podesty sceniczne mają wymiar 2m x 1m.
Podesty są lekkie i estetyczne dlatego mogą być stosowane nie tylko w branży estradowej.