Wynajem oświetlenia

Oferujemy wynajem oświetlenia dyskotekowego, koncertowego, architektonicznego oraz efektów dyskotekowych w atrakcyjnych cenach. Od wielu lat świadczymy usługi w tym zakresie i doradzamy klientom aby dokonali najlepszego wyboru. Posiadamy cały szereg urządzeń świetlnych dzięki którym można oświetlić każdą imprezę począwszy od prywatki domowej a kończywszy na koncercie plenerowym. Poniżej znajduje się wykaz najczęściej wynajmowanego sprzętu oświetleniowego wraz z zdjęciami oraz filmami prezentującymi działanie sprzętu. Wytwornice umieszczone są na dole strony.

W przypadku pytań o inne oświetlenie bądź efekty zapraszamy do kontaktu email bądź telefonicznego.
Ceny wynajmu ustalane są indywidualnie.

Reflektor LED PAR 64 RGB Spot 10mm

Reflektor par sterowany dowolną konsola DMX zajmuje 5 kanałów DMX sterowanie muzyką poprzez wbudowany mikrofon regulowana prędkość zmiany kolorów kąt świecenia ok. 36°

FLG 256 RGB DMX

256 diod LED: 128 x RED, 80 x BLUE, 48 x GREEN, 31 rodzajów sposobów wyświetlania + 10 rodzajów figur + 26 liter angielskich tworzonych za pomocą matrycy LED, Sterowanie dźwiękiem poprzez wbudowany mikrofon: program kontynuuje program automatycznie przy braku muzyki.

DERBY LED RGB DMX

Diody: Czerwona, Zielona, Niebieska i Biała połączone z odpowiednią optyką powodują, że efekt ten stawiany jest na pierwszym miejscu pod względem dużego zamieszania. Wydobywają się z niego niezliczone promienie i punkty świetlne.

Laser SL7 – Zielony 100mV

Laser niewielkich rozmiarów o kolorze zielonym. Możliwość pracy w trybie: DMX, Auto lub Sound. Posiada kilkadziesiąt figur które w połączeniu z wytwornicą dymu dają piękny efekt.

LED MOONTH FLOWER LIGHT

LED MOONTH FLOWER LIGHT to rozwiązanie na mniejsze imprezy gdzie nie ma miejsca na statywy oraz podwieszenie oświetlenia. Można go postawić w dowolnym miejscu i świetnie nadaje się na mniejsze uroczystości. Służy również jako świetna dekoracja dla większych imprez.

PINBALL LED RGB

PINBALL LED to dzisiejsze rozwiązanie efektu „Kuli”. Umieszczony w górze, centrum sali wypełnia ją centkami jak z klasycznej kuli lustrzanej. Świetnie sprawdza się również na statywach oświetleniowych. Sterowanie tylko dźwiękiem.

Stroboskop 1500w

Stroboskop Flash 1500W. Sterowanie: Dźwięk oraz regulacja mocy i prędkości potencjometrami.

Wytwornica dymu FLM-900

Mała i bardzo wydajna wytwornica dymu która nadaje się na imprezy do 100 osób. Jest na tyle praktyczna, że można umieścić ją prawie w każdym dyskretnym miejscu. Sterowanie: Pilot przewodowy 3m. Oferujemy również przedłużenie pilota sterującego nawet do 40 metrów.

Wytwornica dymu FLZ-2000

Wytwornica dymu dużej mocy (2000W) która swobodnie poradzi sobie z ogromną sceną lub imprezą okolicznościową na 300 osób. Sterowanie: Pilot bezprzwodowy / DMX