Przejdź do treści

Wynajem scen i podestów

Oferujemy montaż zadaszenia scenicznego na każdą okazję począwszy od małego spektaklu a kończąc na ogromnym koncercie plenerowym. Montujemy konstrukcje aluminiowe w marketach oraz innych budynkach, można na nich zawiesić dekoracje oraz sprzęt audio-wizualny. Możemy postawić konstrukcję na całą scenę oraz na dodatkowe słupy nagłośnieniowe. Całość konstrukcji aluminiowych jest atestowana i zakupiona w firmie AluStage.

Elementy sceny są bardzo estetyczne i odporne na warunki atmosferyczne a montaż i demontaż zajmuje zaledwie kilka godzin. Konstrukcje oraz kratownice do podwieszenia telebimu lub innego sprzętu Audio-Wizualnego też nie stanowią dla nas problemu.

Używamy podestów firmy NivTec które posiadają wszystkie niezbędne atesty. Podesty są opracowane na nowej technologii która pozwala na stosowanie wewnątrz i na zewnątrz. Podest pokryty jest antypoślizgową powierzchnią co dodatkowo zabezpiecza osoby na nim przebywające. Podesty NivTec to produkty szybkiego montażu dzięki którym możemy stworzyć powierzchnię o dowolnym rozmiarze w bardzo krótkim czasie. Podesty sceniczne mają wymiar 2m x 1m.
Podesty są lekkie i estetyczne dlatego mogą być stosowane nie tylko w branży estradowej


Zadaszenia sceniczne

Oferujemy wynajem scen o następujących wymiarach:

  • 12m x 10m (konstrukcja alustage quadro 390 dwuspadowa niebieski dach)
  • 10m x 8m (konstrukcja alustage quadro 290 jednospadowa niebieski dach)
  • 8m x 6m (konstrukcja alustage quadro 290 jednospadowa czarny dach)
  • 6m x 5m (konstrukcja alustage quadro 290 jednospadowa niebieski dach

Sceny mobilne

W naszej ofercie mamy także trzy sceny mobilne które charakteryzują się bardzo szybkim czasem montażu oraz nie wymagają stosowania balastów co daje możliwości montażu w najmniej oczekiwanych miejscach.
Posiadamy sceny mobilne o wymiarach:

  • 5x6m z niebieskim dachem
  • 8x6m z czarnym dachem
  • 8x6m z łukowym dachem.